FAQ

BM Easy hike » FAQ
arrow Чи можна використовувати в пальнику “Airwood Euro-h BM” замість батарейок, акумулятори такого ж розміру?
arrowПід час упаковки блок наддуву не поміщається в топку, заважає петелька для його підвісу. Її, звичайно, можна підгинати, але боюся довго вона такого знущання не витримає. Що робити?
arrowНапишіть коротко чим ваші пальники відрізняються між собою, бо якось складно відразу зорієнтуватися...

 

 

Чи можна використовувати в пальнику “Airwood Euro-h BM” замість батарейок, акумулятори такого ж розміру?

  Номінальна напруга блоку нагнітання для печі "Airwood Euro BM" становить 3 вольти постійного струму, максимально допустима: 6 вольт. Батарейний відсік розрахований на дві батарейки розміру AA (R6).
  Найбільш поширені нікель-кадмієві (Ni-Cd) та нікель-метал-гідридні (Ni-MH) акумулятори такого розміру мають номінальну напругу 1,2 вольта - їх можна використовувати для живлення блоку нагнітання наших пальнитків, але при цьому не можна включати блок у режимі "Low" (малі оберти), оскільки живлення такої низької напруги буде недостатньо для роботи блоку без перегріву (сумарна напруга від двох акумуляторів вийде 2,4В замість 3В від батарейок).
  Крім того, існують літієві (Li-Ion) акумулятори схожого розміру (формат 14500) з номінальною напругою 3,76 вольта. Для живлення блоку нагнітання можна використовувати лише один такий елемент (інакше вийде з ладу двигун) і тільки якщо він має вбудований захист від надмірного розряду. Замість другого елемента у тримачі батарей (щоб з'єднати електричний ланцюг) можна вставити, наприклад, батарейку, що "сіла", обгорнуту спочатку скотчем (щоб не закоротити її полюси), а потім алюмінієвою фольгою.

 

Під час упаковки блок наддуву не поміщається в топку, заважає петелька для його підвісу. Її, звичайно, можна підгинати, але боюся довго вона такого знущання не витримає. Що робити?

  Ви маєте рацію, підгинати кріплення блоку нагнітання вкрай небажано. Ми проектували довжину петельки кріплення блоку та ширину ніжок підставки для посуду таким чином, щоб при пакуванні блоку нагнітання та підставки для посуду в камеру згоряння блок нагнітання легко входив у підставку (щоб можна було вкласти навіть однією рукою) без деформації вузлів пальника.
   Сподіваємося, що відеоролик Пакування для транспортування пальника серії "Airwood BM" допоможе Вам правильно складати ці вузли одне в одного.

 

Напишіть коротко чим ваші пальники відрізняються між собою, бо якось складно відразу зорієнтуватися...

  Нижче ми підготували дві таблиці, де відобразили основні відмінності між пальниками серії Airwood ... BM в залежності від способу нагнітання повітря в камеру згорання палива. Сподіваємося, що ця інформація допоможе Вам вибрати пальник, який найкраще підійде для Ваших потреб.

Порівняльна таблиця турбо-пальників Airwood BM

  

Порівняльна таблиця пальників Airwood BM

 

.