Бречко Назар      Львів, Україна, 01/03/2019 00:46

BM Easy hike » Відгуки » Бречко Назар

Користуюсь пічкою вже декілька років, взагальному задоволений, компактна, зручна, було б непогано ще придумати легку підставку на основу для посилення стійкості, наприклад як є в газових похідних балонів. І маленьке питання, в магазині значно зменьшвся асортимент, чи будуть відновлені позиції і чи плануються нові товари?   


 


  


Шановний Назар!


"Користуюсь пічкою вже декілька років, взагальному задоволений, компактна, зручна..." - дякуємо за високу оцінку нашої праці!


"...було б непогано ще придумати легку підставку на основу для посилення стійкості, наприклад як є в газових похідних балонів..." - в існуючих моделях ми вирішили вже більше нічого не доробляти, бо на кожну нову пропозицію по позширенню комплектації приходять також і заперечення (з додатковими ніжками збільшується маса пічки і не всім це треба і подобається. Збільшити стійкість можна, встромивши з трьох сторін кілки від намету на м'якому грунті), тому підставку на основу та інші пропозиції будемо впроваджувати в нові моделі, які зараз в розробці.


"...в магазині значно зменьшвся асортимент, чи будуть відновлені позиції і чи плануються нові товари?" - ми займаємось виробництвом похідних пічок і наш сайт створений для відображення саме цієї продукції, а інші товари які є на сайті - це скоріше реакція на численні прохання замовників пічок ніж спроба створення інтернет-магазину з постійним розширенням асортименту сторонніх виробників.


З повагою колектив "BM Easy hike".

Share